Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

FOTO/ “Milani ma hoqi trurin”, Vidal gjen “ngushëllim” te bukuroshja kolumbiane

Arturo Vidal mbeti i zhgënjyer nga java e parë e fazës së grupeve të Champions League. Mesfushori nga Kili, i cili luan në Brazil me Athletico Paranaense, shpërtheu ndaj Milanit, Newcastle dhe jo vetëm.

Milan-Newcastle ishte ndeshja më e shëmtuar në historinë e Champions League. Jo si ajo mes Portos dhe Shakhtarit, një sfidë madhështore.

Ata idiotët e Milanit, kundër Newcastle më bënë të ndihesha keq, më zhgënjyen. Janë me fat sepse dinë vetëm të vrapojnë, përndryshe nuk do të ishin aty.

Nuk arrij ta kuptoj Newcastle. E mbyllën Premier League në vendin e katërt, por nuk bëjnë asgjë. Fare! Ta neveritin. Ma hoqën trurin.

Lexo edhe:

Ndeshjet e tjera? City është i mërzitshëm, si gjithmonë. PSG-Dortmund? Më pëlqeu vetëm pjesa e dytë. Në të parën më zuri gjumi”.

Pavarësisht zhgënjimit, 36-vjeçari “ngushëllohet” me Sonia Isaza, influencere e fitnessit dhe trajnere personale e futbollistit latin.

Partnerja kolumbiane e Vidal, ndodhet në formë të shkëlqyer, siç e tregojnë edhe fotot “hot” që publikon në rrjetet sociale.

 

Lajme të tjera

Euro 2024

Shqipëria do të luajë në datën 26 mars një ndeshje miqësore ndaj përfaqësues së Zvicrës, lajm që u zbulua në emisionin “ELITE SHOW”. Çdo...

Kombëtare

Italia kampione në fuqi e Europës, do ta nisë Europianin e 2024-ës pikërisht përballë Shqipërisë në “Dortmund, mbrëmjen e 15 qershorit, teksa kreu i...

Futboll

Dani Alves akuzohet për sulm seksual për përdhunimin e dyshuar të një vajze në klubin e natës Sutton, në Barcelonë, më 30 dhjetor të...

Euro 2024

Një prapaskenë interesante edhe zbuluar në emisionin “ELITE SHOW”, çdo të hënë në SportNews (21:00), që ka lidhje me Luka Modric dhe Jahmir Hykën....