Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ “Mirënjohës për jetën që mirëpritëm”, Cristiano dhe Georgina prezantojnë vajzën e porsalindur

Ylli i Manchester United, Cristiano Ronaldo dhe partnerja e tij Georgina Rodriguez kanë nxjerrë foton e parë të vajzës së tyre të porsalindur.

Në një postim në “Instagram” çifti kanë publikuar foton ku shfaqet e gjithë familja e tyre, pra Ronaldo me të dashurën dhe fëmijët, ndërsa falenderojnë të gjithë për mbështetjen që u kanë dhuruar.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi. Gio dhe vajza jonë e porsalindur janë më fund së bashku me ne. Duam t’i falenderojmë të gjithë për fjalët e mira dhe mbështetjen. Mbështetja juaj është shumë e rëndësishme dhe ne ndjemë të gjithë dashurinë dhe respektin që ju keni për familjen tonë. Tani është koha të jemi mirënjohës për jetën që mirëpritëm në këtë botë.”-shkruhet krahas fotos.

Çifti është duke kaluar në një periudhë shumë të rëndë, pasi Georgina ishte në pritje të binjakëve, por gjatë lindjes djali nuk ia ka dalë të mbijetojë.

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...