Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Modelja e njohur ndahet nga futbollisti, shkak bëhet seksi…

Dukej një martesë idilike, por ajo mes futbollistit amerikan Tom Bradyt dhe modeles së njohur Gisele Bundchen po shkon drejt një divorci, duke habitur jo pak botën e sportit, por edhe atë rozë.

Ai është padyshim sportisti më i njohur i futbollit amerikan dhe ajo një nga modelet më të paguara në botë, ndaj shumë njerëz pyesin veten se cilat kanë qenë arsyet e divorcit, teksa mediat rozë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, kanë ofruar një version të tyre, duke u bazuar në deklarata të miqve të çiftit.

Fillimisht raporti mes të dyve u kris, pasi Tom Brady vendosi të rikthehet në NFL, ndonëse me herët ishte tërhequr dhe më pas gjërat u komplikuan me angazhimin e tepërt profesional të sportistit.

Si një profesionist i vërtetë, Brady ishte fanatik i regjimit sportiv dhe i mohonte vetes, e në të njëjtën kohë bashkëshortes, seksin 72 orë para çdo ndeshjeje. Pikërisht raporti seksual ka sjellë krisjen në çiftin e famshëm, që tanimë i janë drejtuar gjykatës për divorcin.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...