Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

FOTO/ Muriqi i tregon Elon Musk-ut se kush është Pirati

Klubi turk kërkon Muriqin
Klubi turk kërkon Muriqin

Pronari i ri i “Twitter” një nga njerëzit më të pasur të momentit në botë, Elon Musk ka publikuar në adresën e tij flamurin e piratëve.

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Vedat Muriqi, i cili në Mallorca njihet si pirati ka ripostuar publikimin e Musk dhe i ka thënë që vetëm njëri mund të jetë pirati.

“Mund të jetë vetëm një pirat në bord, Elon”-shkruan Muriqi.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...