Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

FOTO/ Ndeshja ndaj Ludogorets, Ballkani fton tifozët të udhëtojnë në avion me skuadrën drejt Bullgarisë?

Ballkani do të ndeshet këtë të mërkurë në orën 20:00 me Ludogorets për ndeshjen e dytë në raundin e parë kualifikues të Champions League, me takimin e parë që skuadra e Ilir Dajës e fitoi me rezultatin 2-0.

Ndërsa na ndajnë rreth dy ditë nga kjo sfidë, klubi i Ballkanit ka bërë një njoftim të rëndësishëm për tifozët.

Lexo edhe: 

Ballkani bën me dije se të gjithë tifozët që do duan të udhëtojnë drejt Bullgarisë për të ndjekur këtë ndeshje mund të bashkohen ta në aeroplanin Charter të marrë nga klubi.

“NJOFTIM!

Tifozë të dashur,

Të gjithë ju që jeni të interesuar për të fluturuar drejt Bullgarisë, për ta mbështetur klubin kampion të Kosovës, në duelin e dytë ndaj Ludogorets, mund të bëheni pjesë e nisjes së përbashkët, me aeroplanin Charter, të kontraktuar nga klubi.

Për çdo informatë detajuese, kontaktojeni agjensionin “Bon Voyage”, me përgjegjës Besnik Vitakun, në këtë numër telefoni:

+38346484848

Nisja bëhet të martën, sikurse edhe kthimi i përbashkët, pas ndeshjes.

Na priftë e mbara”-shkruan klubi nga Suhareka.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...