Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ligue 1

FOTO/ Ndodh në Francë, tifozët shijojnë ndeshjen nga “jacuzzi” në stadium

Ligue 1 di të sjellë risi jo vetëm në fushën e lojës, por edhe në “shkallët” e stadiumit.

Në ndeshjen Troyes-Rennes që u mbyll me barazimin 1-1 është parë një risi sa i përket ndjekjes nga afër të takimit.

Në ambientet e stadiumit është futur një “jacuzzi” dhe dy tifozë e kanë shijuar nga aty sfidë, ndërsa kanë shijuar edhe birrë.

Një episod i tillë nuk ishte parë deri më tani në stadium, por siç duket asgjë nuk duhet të bëjë më habi.

Lajme të tjera

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...