Gossip

Foto/ Një “Borëbardhë” seksi si Melissa Satta!

E kemi parë shpesh të pozojë topless apo me të brendshme, për të reklamuar linja të ndryshme të kompanive të modës, por këtë herë Melissa Satta është shfaqur në një version tjetër, artë të njërit prej personazheve më të dashura për fëmijët.

Modelja italiane ka qenë protagoniste në inaugurimin e sezonit të ri të Gardaland Magic Halloween, një park lojërash në Ronchi të Italisë, që rri i hapur nga data 5 tetor deri më 3 nëntor.

Satta është veshur si borëbardha dhe ka shëtitur bashkë me 7 xhuxhat, por edhe me shtrigën e princin e saj, ndërsa nuk kanë munguar edhe fotot e shumta me fëmijët e pranishëm në festë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency