Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kupa e Italisë

FOTO/ Një mysafir special në “San Siro”, Interi: Tregoni të gjithë afeksionin tuaj!

Në një “San Siro” të mbushur në maksimumin e kapacitetit, për derbin e kthimit të Kupës së Italisë mes Interit dhe Milanit, zikaltrit kanë zgjedhur edhe një të ftuar special për të karikuar tifozërinë e futbollistët para ndeshjes.

Bëhet fjalë për ish sulmuesin brazilian të Interit, Adriano, i cili mbante dhe nofkën “perandori” dhe ka mbërritur në “San Siro” për të ndjekur nga afër derbin që do të vendosë se cila skuadër do të kualifikohet në finale.

“Shikoni pak kush na ka ardhur. Tregoni të gjithë afeksionin tuaj për ‘Perandorin’”, shkruan Interi në rrjetet sociale, duke hedhur edhe foton e ish sulmuesit të njohur brazilian.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...