Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Njihuni me Laurën, modelja holandeze që frymëzon Jude Bellingham

Jude Bellingham i ka mahnitur të gjithë në Spanjë, pasi që në sezonin e parë ka marrë për dore Realin e Madridit, që me golat e mesfushorit britanik ka vënë një dorë mbi titullin kampion dhe ka shkuar në gjysmëfinalet e Champions League.

Krahas futbollit, Bellingham gjen kohën edhe për jetën private, teksa media britanike bën me dije se futbollisti po shijon një romancë me modelen holandeze Laura Celia.

Lexo edhe:

Kjo e fundit është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me fansat foto mjaft “të nxehta”, teksa prej muajsh ka udhëtuar shpesh drejt Madridit, për t’i qëndruar pranë dhe frymëzuar mesfushorin anglez në vitin e tij të parë te Reali i Madridit.

 

Lajme të tjera

Futboll

Vinicius Junior ka përfunduar në shënjestrën e ish-futbollistit brazilian, Carlos Alberto Gomes, i njohur si Pintinho. Ky i fundit që ka bërë karrierë në...

Euro 2024

Një përplasje e rëndë ndodhi në ndeshjen Skoci-Hungari, me lojtarin e hungarezëve Barnabas Varga që ka rënë pa ndjenja në tokë pas tronditjes së...

Kombëtare

Armando Broja do të largohet nga Chelsea këtë verë. Për sulmuesin ka patur oferta nga disa skuadra europiane, por SuperSport mëson ekskluzivisht nga burime...

Euro 2024

Trajneri i Spanjës, Luis De La Fuente tha për mediet në prag të ndeshjes ndaj Shqipërisë që luhet këtë të hënë për llogari të...