Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

FOTO/ Numëron vetëm 8 paraqitje këtë sezon, Arsenal rinovon me mesfushorin

Ka vetëm tetë paraqitje këtë sezon, por roli i Mohamed Elneny në dhomat e zhveshjes të Arsenal është shumë i rëndësishëm.

Për këtë arsye, Arsenali njoftoi sot se ka rinovuar kontratën me Mohamed Elneny. Mesfushori 30-vjeçar do të qëndrojë në Londër deri më 30 qershor 2024.

Lexo edhe: 

Duke folur pas rinovimit me “The Gunners”, egjiptiani u shpreh shumë I lumtur, ndërsa theksoi se e do shumë klubin e Arsenal dhe tifozët e tij.

“Jam i lumtur, e dua shumë këtë klub dhe tifozët tanë dhe unë do të jap gjithçka çdo ditë”,-tha Elneny për faqen zyrtare të klubit.

Lajme të tjera

Euro 2024

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i Kampionatit Europian, Gjermani 2024 dhe tashmë kanë nisur llogaritë e grupeve përkatëse. Shqipëria ndodhet në Grupin B...

Euro 2024

Gjashtë muaj në Serie A ishin të mjaftueshme për të bindur Interin për të firmosur me Kristjan Asllanin. Organizatori kuqezi spikati e skuadrën e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...

Euro 2024

Kylian Mbappe pritet që këtë verë të udhëheqë Francën në Euro 2024, me “Gjelat” që janë ndër kombëtaret pretendente për t’i shkuar turneut deri...