Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Pak javë pas ndarjes nga Shakira, Pique kapet “mat” me të dashurën e re

Gerard Pique ka tërhequr sërish vëmendjen e medieve rozë, ndërsa së fundmi mbrojtësi i Barcelonës është fotografuar duke puthur të dashurën e tij të re.

Mediet spanjolle raportojnë se Pique është duke shijuar lidhjen e tij me Clara Chia, me të cilën tashmë ka dalë publikisht.

Pique dhe Chia raportohet se kaluan natën e së premtes në Puigcerda, një zonë që ndodhet në kufirin me Francën dhe shumë afër Andorrës dhe Bolvirit, komuna e vogël ku lojtari bleu një shtëpi vetëm pak vite më parë. Atje ata shijuan një koncert të Dani Martinit në Summerfest Cerdanya.

Rikujtojmë se Pique u nda nga Shakira disa javë më parë, pasi këngëtarja kishte zbuluar se lojtari i Barçës e kishte tradhtuar me mamanë e Gavit.

Lajme të tjera

Formula 1

Homoseksualiteti i deklaruar nga Ralf Schumacher ka qenë një nga temat e diskutuara në konferencën për shtypin të FIA-s, këtë të enjte, në Çmimin...

Futboll

Trajneri i Fenerbahçes, Jose Mourinho është shumë i fokusuar në merkato, për ta përforcuar skuadrën e tij që të jetë sa më konkurruese jo...

Serie A

Në ditën e prezantimit të Thiago Mottës si trajneri i ri i Juventusit foli edhe Cristiano Giuntoli. Drejtori teknik i bardhezinjve e nisi me...

Gjermani

Bayer Leverkusen ka zyrtarizuar këtë të enjte transferimin e Martin Terrier. 27-vjeçari vjen nga skuadra franceze e Rennes dhe ka firmosur për pesë sezone...