Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Palestër dhe pishinë, e dashura e Vidal “djeg” rrjetet sociale nga Brazili

Ndërkohë që Arturo Vidal po punon për t’u përshtatur sa më shpejt në skuadrën e tij të re, brazilianët e Flamengos, e dashura e tij Sonia Isaza duket se është ambientuar menjëherë me jetën në Brazil.

Kolumbiania 34-vjeçare është mjaft e njohur në fushën e fituesit dhe së fundi ka ndezur rrjetet sociale me foto nga palestra e pishina, ku ka nxjerrë në pah format tejet joshëse.

Sonia Isaza është mjaft e njohur në fitnes dhe numëron rreth 3.5 milionë ndjekës në rrjetet sociale, ndërsa prej disa vitesh po shijon romancën me Arturo Vidal, të cilin e ka ndjekur pas edhe në Brazil, pasi ishte në shkallët e stadiumit, në ndeshjen e parë të kilenit me fanellën e Flamengos.

Lajme të tjera

Champions League

Paris Saint Germain u mposht 2-3 në përballjen e parë çerekfinale të Ligës së Kampionëve ndaj Barcelonës në “parkun e Princave”, megjithatë trajneri Luis...

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Lajme

Një thashethem i bujshëm po mbush mediat rozë në Itali, teksa këtë herë protagonistë janë mesfushori amerikan i Juventusit, Weston McKennie dhe motra e...

Champions League

Borussia e Dortmundit në gjysmëfinale të Championsit. Skuadra gjermani bëri mrekullinë në ndeshjen e kthimit ndaj Atleticos së Madridit, të cilin e mposhti 4-2,...