Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

FOTO/ Ronaldo: Të zhgënjyer me rezultatin, por qëndrojmë të fokusuar te sezoni

Cristiano Ronaldo rikthehet në rrjetet sociale pas disfatës së Al Nassr, që u kalua në renditje nga Al-Ittihad, i cili dje fitoi 1-0 ndaj skuadrës së Garcia-s.

Portugezi postoi në “Instagram” një foto të lojtarëve të përqafuar së bashku dhe shkroi se vazhdojnë të jenë gtë fokusuar te qëllimi i tyre.

Lexo edhe:

Të zhgënjyer me rezultatin, por ne mbetemi të fokusuar në sezonin tonë dhe ndeshjet në vazhdim. Faleminderit tifozëve për mbështetjen, ne e dimë se mund të mbështetemi tek ju!” .-shkroi sulmuesi portugez.

 

 

Lajme të tjera

Bundesliga 2

Futbolli gjerman edhe një herë vertetoi se është i çudive të mëdha apo i dramave të sekondave të fundit. Tifozët e skuadrës së njohur...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Bundesliga

Çmenduri në Bundesliga 2, kampionat ku fati i zi vijon të ndjekë Hamburgun. Skuadra historike gjermane, fitoi 0-1 në Sandhauesen dhe ishte shumë afër...

Bundesliga

Joshua Kimmich e shijoi në maksimum titullin e fundit kampion. Bayern Munchen ia doli të siguronte trofeun më të rëndësishëm në Gjermani për të...