Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Saelemakers rigjen golat, arsyeja? E dashura misterioze nga Messina

Alexis Saelemakers ndodhet në një formë shumë të mirë, ndërsa ishte protagonist në fitoren 3-1 e kampionëve të Italisë ndaj Dinamo Zagreb në Champions League, ku shënoi golin e dytë.

Belgu duket se është duke kaluar një moment të mirë si në fushën e blertë ashtu edhe jashtë saj, në jetën private.

23-vjeçari, raportohet nga mediet italiane se ka nisur një lidhje dashurie me një vajzë 25 vjeçe nga Messina, por që jeton në Milano.

Chiara Cannata është frekuentuese e zellshme e tribunës Vip të San Siros dhe në ndeshjen ndaj Dinamo Zagreb publikoi “story” në Instagram me gjysmë zemre te Saelemakers shoqëruar me fjalët “para siempre”, “përgjithmonë”.

Lajme të tjera

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...

Angli

Manchester United vazhdon të jetë aktiv në merkato dhe pas zyrtarizmit të sulmuesit Joshua Zirkzee, tashmë fokusi kryesor është kthyer në repartin e mbrojtjes....