Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Skena “të nxehta”, videoklipi i Wanda Narës me rekord klikimesh në Youtube

Zërat për një romancë mes Wanda Narës dhe reperit L-Gante në Argjentinë, duket se kanë rezultuar vetëm thashetheme, pasi gjithçka ka qenë e inskenuar për të rritur vëmendjen në prag të videoklipit më të ri të 22-vjeçarit.

Të gjithë fotot e shpërndara gjatë këtyre ditëve, duket se janë përzgjedhur me kujdes nga menaxherët e këngëtarit dhe janë pjesë e videoklipit, ku një rol prej protagonisteje ka pasur edhe Wanda Nara.

Skenat e saj sensuale, por edhe vetë prania, kanë bërë që videoklipi të marrë rreth 4 milionë klikime në 24 orë, një sukses ky i jashtëzakonshëm për një reper të ri si L-Gante, që nuk shquhej për ndonjë famë të madhe më herët.

Nuk përjashtohet mundësia që edhe deklarata e Wandës për divorcin me Icardin, të ketë qenë thjesht inskenim për të rritur vëmendjen ndaj saj dhe në të njëjtën kohë, ndaj klipit që u publikua mbrëmjen e djeshme, megjithatë vetëm në ditët e ardhshme pritet të zbardhet e vërteta.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...