Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

FOTO/ Sulmuesi i Kosovës rinovon me Akhmat Grozny deri në 2025-ën

Sulmuesi i përfaqësueses kosovare Bernard Berisha ka rinovuar me skuadrën e Akhamt Gronzy deri në vitin 2025.

Lajmin në fjalë e ka bërë publik vetë 30-vjeçari në një postim në rrjetet sociale ku falenderon të gjithë mbështetësit.

“Tani është zyrtare dhe jam shumë i lumtur të njoftoj se do të qëndroj tek klubi Akhmat Grozny deri në vitin 2025. Dua të falënderoj të gjithë fansat dhe të gjithë Republikën Çeçene që na kanë mbështetur gjithmonë. Mikpritja në këtë vend është e madhe , të cilën unë dhe familja ime e vlerësojmë shumë. Inshallah dhe një tjetër bashkëpunim i shkëlqyer me Akhamtin.”-shkruan Berisha.

 

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...