Gossip

“Foto të nxehta dhe mesazhe”, zbulohet biseda e aktores me Icardin

Telenovela Icardi-China Suarez sa vjen e bëhet më interesante, pasi sulmuesi i Paris Saint Germain ia ka dalë të rikuperojë marrëdhëniet me bashkëshorten e tij, Wanda Nara, por tani po përballet me sulmet e aktores së njohur argjentinase.

Kjo e fundit reagoi nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ku e etiketoi Mauron si një gënjeshtar, që i kishte thënë se do të ndahej nga Wanda dhe gjithashtu shprehu keqardhjen që sulmet po i pret vetëm ajo.

Ndërkohë sot revista italiane Oggi ka rindërtuar edhe pjesë të bisedës në Telegram mes sulmuesit argjentinas dhe aktores së njohur, të cilët kanë shkëmbyer foto “të nxehta” dhe mesazhe të ndryshme mes tyre.

“Sipas burimeve nga Argjentina, është China ajo që bën hapin e parë në drejtim të Mauros dhe e bën këtë menjëherë sapo përfundon një video-telefonatë me Wanda Narën, të cilën e kishte mikeshë të ngushtë. ‘Mauro të kam parë dje, shumë bukur’, i ka shkruar ajo. Më pas në çdo foto që sulmuesi argjentinas hidhte me Wandën, ajo i shkruante, nëse ishte i sigurt që ishte vërtetë kaq i dashuruar. Më pas China nuk ka ngurruar t’i kërkojë Icardit takim ‘në një cep të botës, ku askush nuk të njeh’”, zbulohet ndër të tjera nga revista Oggi.

Wanda Nara i përgjigjet “mikeshës” që për pak i rrëmbeu Mauriton

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency