Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

FOTO/ Tifozët e Romës denigrojnë Zaniolon

Zaniolo
Zaniolo drejt Premier Leagues

Nicolo Zaniolo refuzoi largimin drejt Bournemouth, por mbetet ende në pritje që të gjejë një tjetër ekip në 48 orët e fundit të merkatos.

Sulmuesi Italian ka thyer raportet me Romën dhe ka refuzuar rinovimin, teksa shpresa e vetme e tij është që Milani të vendosë të paguajë 35 milionë eurot e kërkuara nga verdhekuqtë dhe ta marrë menjëherë në Milano.

E ndërkohë që Zaniolo stërvitet i veçuar në Trigoria, në pritje për të mësuar të ardhmen e tij, tifozët e Romës nuk ia kanë kursyer një pankartë, të shpalosur në Koloseun e qytetit.

“Zaniolo tradhtar. M.t pa nder”, shkruhej në pankartën ku konfirmohej qartësisht thyerja mes numrit 22 të verdhekuqve dhe tifozerisë së Romës.

Tifozët e Romës denigrojnë Zaniolon

Tifozët e Romës denigrojnë Zaniolon

Lajme të tjera

Bundesliga

Thomas Tuchel mori drejtimin e Bayern Munich të premten, pas shkarkimit të trajnerit Julian Nagelsmann. Më pak se 24 orë nga zyrtarizimi i tij...

Kombëtare

Mjaft i dëshpëruar u shfaq trajneri Sylvinho në intervistën për SuperSport, pas humbjes minimale në Poloni. Trajneri brazilian nuk i kurseu komplimentet për atë...

Premier League

Tottenham shkarkon Conten. Lajmi ishte në ajër prej ditësh por mbrëmjen e të dielës ka ardhur edhe zyrtarizimi i prishjes së bashkëpunimit mes palëve....

Euro 2024

Shqipëria e nis me humbje edicionin e ri të kualifikueseve të Euro 2024, duke u mundur minimalisht 1-0 në Varshavë. Një gol i shënuan...