Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

FOTO/ Tjetër shkarkim te Kukësi, pas Gegës “verilindorët” largojnë edhe zv.trajnerin

Pero Pejic nuk është më pjesë e klubit të Kukësit. Lajmin në fjalë e kanë bërë publik vet “verilindorët”, të cilët theksojnë se zv.trajneri dhe klubi kanë vendosur të ndërpresin bashkëpunimin.

Ndërkohë më herët Pejic ka pasur edhe tjetër funksion te Kukësi, duke mbajtur rolin e Drejtorit Sportiv.

“FK Kukësi njofton se Pero Pejić nuk është më pjesë e klubit tonë. Palët kanë ndërprerë bashkëpunimin, teksa falënderojmë Pejic për kontributin e dhënë.

Sezonin e shkuar, Pejić kishte rolin e Drejtorit Sportiv, ndërkohë që këtë sezon ishte ndihmës-trajner.

FALEMINDERIT PERO PEJIĆ!”-shkruan në rrjetet sociale Kukësi.

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...

Gjermani

Pesë emra të rinj te Gjermania, e cila do të rikthehet në fushë, pas zhgënjimit në Botërorin e Katarit, teksa trajneri Hansi Flick ka...