Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Totti “harron” Ilaryn dhe relaksohet në brigjet e Miamit me të dashurën e re

Francesco Totti “arratiset” nga dimri në Europë dhe zbarkon në Miami për të shijuar rrezet e diellit dhe plazhin. Fotot e publikuara në rrjetet sociale, konfirmojnë se ish-kapiteni legjendar i Romës është duke kaluar pushimet me të dashurën e tij të re, Noemin.

Bashkë me çiftin, mësohet se janë edhe fëmijët e Tottit, që duket se nuk është aspak i shqetësuar nga gjyqi i divorcit me ish-bashkëshorten, Ilary Blasi.

Lajme të tjera

Katar 2022

Lionel Messi rikthehet të flasë për triumfin e Argjentinës së tij në Botërorin Katar 2022. Në një intervistë të gjatë kapiteni i kombëtares albiceleste...

Kategoria Superiore

Vesel Limaj u largua nga Tirana drejt Rumanisë, duke ndërprerë me konsensus marrëdhënien me kampionët e Shqipërisë. Për SuperSport, futbollisti nga Malisheva i lindur...

Featured

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

Futboll

Portieri i Yeni Malatyaspor, Ahmet Eyup Turkaslan raportohet mes viktimave që humbën jetët nga tërmeti vdekjeprurës në Turqi. Lajmin tragjik e zyrtarizoi trajneri Yalmaz...