Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Totti nuk e fsheh më të dashurën e re, fotografohen në restorantin ku propozoi Ilary-n për martesë

Francesco Totti i dha fund martesës me Ilary Blasin dhe tani palët po përgatiten për një betejë të vërtetë gjyqësore, ndërsa në mediat italiane kanë dalë fotot e para të legjendës së Romës me të dashurën e tij të re.

Ashtu siç ishte përfolur prej javësh, bëhet fjalë për Noemi Bocchin, e cila ishte dikur një mikeshë e Tottit, ndërsa të dy tashmë po shijojnë një romancë dhe pas divorcit të ish-kapitenit të Romës, palët kanë vendosur të mos fshihen më.

Të dy janë fotografuar në restorantin “Ishulli i Peshkatarit”, në Santa Severa, aty ku Francesco Totti festoi ditëlindjen e tij të 46, teksa përveç Noemit, ishin të ftuar edhe disa miq të ngushtë të ish-kapitenit të Romës.

Vlen të theksohet se ky restorant është i preferuari i Tottit, pasi në të njëjtin vend, i propozoi Ilary Blasit për martesë rreth viteve 2000.

Lajme të tjera

Europa League

Kapiteni i Atalanta-s në finalen e Europa League, të cilën skuadra italiane e fitoi me rezultatin 3-0 ndaj Bayer Leverkusen, Berat Gjimshiti deklaroi për...

La Liga

Drejtuesit e Barcelonës kanë nisur të mendojnë tashmë për sezonin e ardhshëm me skuadrën që i duhet të kënaqej vetëm me vendin e dytë...

Europa League

Duke folur për mediet pas disfatës në finalen e Europa League, që korrespondon edhe me humbjen e parë pas 51 ndeshjes, trajneri i Bayer...

Spanjë

Mesfushori i Real Madrid-it, Toni Kroos ka vendosur të largohet nga futbolli pas përfundimit të EURO 2024. Kampionati europian në Gjermani do të jetë...