Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

FOTO/ U filmua duke ofenduar Parisin, Ramos: Nuk kam thënë atë gjë!

Pas publikimit të videos së Sergio Ramos, që shfaqej duke ofenduar Parisin me një shprehje vulgare, qendërmbrojtësi reagoi në mënyrë të menjëhershme në “Twitter”.

Sipas Ramos ai nuk kishte thënë atë që shkruajnë mediet, por diçka tjetër.

Lexo edhe:

“Zakonisht nuk ndalem në këto tema, por nuk dua të pranoj diçka që nuk ka ndodhur. Nuk them kurrë ‘Paris; në atë video, bëj një pasthirrmë zhgënjimi ‘psss’ ose ‘pfff’ në kontekstin e një shprehjeje që jemi mësuar ta themi në futboll. Ne nuk shpikim, nuk kërkojmë diçka ku nuk ka asgjë”,-tha Ramos.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...