Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

FOTO/ U operua në tëmth, Conte nuk humb kohë dhe rikthehet te Tottenham

Dy lojtarë kërkuan largimin e Contes
Dy lojtarë kërkuan largimin e Contes

Antonio Conte është rikthyer në krye të Tottenham, pas operacionit që bëri në tëmth, të cilin e kreu në Itali.

Sipas raportimeve nga Italia, trajneri i “Spurs” nuk foli në konferencën për shtyp, duke ia lënë vendin edhe një herë ndihmësit të tij Stellini.

Lajmin e rikthimit e bëri publik vetë klubi anglez në një postim në rrjetet sociale.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...