Connect with us

Hi, what are you looking for?

Lajme

FOTO/ “Vajza” e Fabregas “ngre temperaturat” në Como

Blerja e Cesc Fabregas është padyshim publiciteti më i mirë për skuadrën e Comos, që këtë sezon ka objektiva madhorë, pasi synon të rikthehet në Serinë A, aty ku mungon që prej sezonit 2002-2003, plot 20 vite më parë.

Megjithatë mesfushori spanjoll nuk vjen vetëm në qytetin liqenor italian, pasi bashkë me të kanë zbarkuar në Como edhe bashkëshortja e tij, modelja 47-vjeçare Daniela Semaan Fabregas, si dhe vajza e saj nga martesa e parë, Maria.

Të dyja kanë pozuar me foton e Comos dhe nuk e kanë fsheshur dashurinë për stadiumin e liqenin, vendet e para që kanë vizituar pas mbërritjes në Itali.

Maria është vajza e milionerit Elie Taktouk dhe numëron qindra mijëra ndjekës në rrjetet sociale, teksa bashkë me të ëmën, Danielën, pritet të kontribuojnë jo pak për të shtuar fansat e Comos.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...