Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Vidhet shtëpia luksoze e David dhe Victoria Beckham, e pabesueshme çfarë mori hajduti

Shtëpia e David Beckham në Londër ka rënë pre e hajdutëve, ndërsa gruaja e tij Victoria dhe vajza Harper ndodheshin në ato momente aty.

Ato dyja nuk kanë kuptuar asgjë, ndërsa vjedhja u zbulua nga djali i çiftit, Cruz, i cili u kthye në shtëpi në “Holland Park”, pasi kishte dalë me miqtë e tij në mbrëmje.

Mediat britanike raportojnë se Cruz kishte vënë se një nga dhomat ishte kthyer përmbys, pastaj kishte parë një dritare me xham të thyer, përmes së cilës supozohet se kishte hyrë hajduti, i cili kishte vjedhur veshje dhe pajisje elektronike.

Familja Beckham nuk ka reaguar në lidhje me këtë ngjarje, por burime pranë tyre thonë se janë të tronditur nga kjo ndodhi e rëndë, që i kërcënon sigurinë.

Vjedhja ka ndodhur mbrëmjen e 28 shkurtit, ndërsa denoncimi është bërë të nesërmen. Policia është duke vijuar hetimet, por deri më tani nuk ka asnjë të arrestuar.

Lajme të tjera

Euro 2024

“Spanja dhuroi spektakël, është një skuadër e jashtëzakonshme me lojtarë të rinj të pabesueshëm. Është një model i pakonkurrueshëm për t’i dhënë vlerë akademisë....

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...