Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Wanda kthehet në Milano dhe “ndez” rrjetet sociale, “lumë” pëlqimesh për fotot e fundit

Pas tri ditësh qëndrim në Stamboll, ku duket se ka vendosur paqen me bashkëshortin e saj, Mauro Icardin, Wanda Nara ka fluturuar sërish, këtë herë me destinacion Italinë, e konkretisht vilën e çiftit në Como.

Nga qyteti liqenor lombard, modelja argjentinase ka gjetur kohë të merret edhe me rrjetet sociale, ku ka postuar një sërë fotosh “hot”, duke marrë lumë pëlqimesh nga ndjekësit e shumtë që ka në Instagram.

Nuk munguan as krahasimet, teksa një pjesë e madhe e fansave kanë evidentuar edhe ngjashmërinë e Wandës me Belen Rodriguez, në setin e fundit fotografik.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...