Gossip

FOTO/ Ylli i Romës “tërbohet” në festën e 18-vjetorit të të motrës

Motra e Nicolo Zaniolo, Benedetta festoi ditëlindjen e 18 në plazh, në Forte Marmi, në një parti shumë ekskluziv, mes miqsh, prindërish dhe shumë fishekzjarrësh, që ndriçuan qiellin për disa minuta.

Nuk mund të mungonte në këtë ditë të veçantë as ylli i Romës, që u pa të festonte i shfrenuar, teksa në mediat italiane kanë dalë edhe disa nga fotot e mbrëmjes.

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency