Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Zaniolo nis lidhje dashurie me këngëtaren e njohur turke

Nicolo Zaniolo duket se po kalon një periudhë të mirë në Turqi, jo vetëm nga ana sportive, por edhe nga ajo emocionale.

Mediet turke raportojnë se sulmuesi italian ka nisur një lidhje dashurie me një këngëtare të njohur në vendin e tyre.

Lexo edhe:

Këngëtarja dhe ish-volejbollistja, Aleyna Kalaycioglu dhe Zaniolo, janë parë nën shoqërinë e njeri-tjetrit, gjë që ka bërë që në Turqi të përhapet lajmi se dyshja janë duke u njohur.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...