Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

FOTO/ Zgjedhja e çuditshme e Contes, ja me cilin e “festoi” Shën Valentinin

Të kalosh ditën e Shën Valentinit në shoqërinë e personit të zemrës është mëse normale, por ta kalosh atë me Antonio Conte dhe Claudio Ranieri është e mundur për disa.

Conte dhe Ranieri, në fakt, kanë zgjedhur të festojnë ditën e të dashuruarve duke organizuar një darkë për katër në një restorant afër Kensingtonit të Jugut.

Ata janë fotografuar në restorant nga një fans, i cili e ka shpërndarë atë foto në rrjetet sociale dhe shkruan: “Imagjinoni të jeni jashtë për ditën tuaj të Shën Valentinit dhe Conte dhe Ranieri të marrin tavolinën pas jush”

Nga pamjet, dy trajnerët duken shumë të qeshur dhe duke folur me gratë e tyre.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...