Abissnet Superiore

FOTO/ Zyrtare, Erzeni afron ish-mbrojtësin e Shkupit

Erzeni po vijon punën për formimin e skuadrës, me të cilën do të përfaqësohet në Abissnet Superiore. Së fundmi ekipit të Shijakut i është bashkuar ish-mbrojtësi i Shkupit Ardit Iljazi.

22-vjeçari do të luajë për herë të parë në Shqipëri, ndërsa më parë ka qenë pjesë e Gostivarit dhe Shkupit.

Mbrojtësi u bashkua me skuadrën e Shkupit në 2019-ën, ndërsa luajti me ta deri këtë verë kur i përfundoi kontrata, kështu Iljazi vjen te Erzeni me parametra zero.

Kliko për të komentuar

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency