Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

FOTO/ Zyrtare, sulmuesi njofton largimin nga Kukësi pas tre sezoneve

Kukësi dhe Teuta ndalen nga shtyllat
Kukësi dhe Teuta ndalen nga shtyllat

Ergys Peposhi nuk do të jetë më pjesë e skuadrës së Kukësit.

Këtë lajm e ka bërë publik vetë sulmuesi në një postim në rrjetet sociale, ku falenderon klubin për tre vitet që bashkëpunuan.

Lexo edhe:

“Si çdo fillim ka dhe një fund. Nga sot nuk do të jem më pjesë e F.K Kukësit. Falenderoj klubin për këto 3 vite që kemi kaluar bashkë me situatat e mira dhe ato të vështira. Falenderoj të gjithë çunat që kam punuar me ta përgjatë këtyre viteve. Faleminderit edhe tifozëve të Kukësit për mbështetjen që i bën ekipit në çdo moment.”-shkruan ai

 

Lajme të tjera

Euro 2024

“Spanja dhuroi spektakël, është një skuadër e jashtëzakonshme me lojtarë të rinj të pabesueshëm. Është një model i pakonkurrueshëm për t’i dhënë vlerë akademisë....

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...