Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

FOTO/ Zyrtare, Telushi rinovon me Partizanin deri në 2024-ën

Partizani rinovon kontratën e Bruno Telushit deri në 2024-ën.

Kapiteni i “të kuqve” të kryeqytetit ka firmosur këtë të dielë kontratën e re me kampionët e Shqipërisë.

Lexo edhe:

Në një postim në rrjetet sociale, Partizani bën me dije se Telushi do të vijojë bashkëpunimin me klubin e “Demave”.

̈

Partizani me kënaqësi zyrtarizon vazhdimin e bashkëpunimit me Bruno Telushin. Kapiteni ynë ka nënshkruar sot kontratën e re të vlefshme deri në 2024, me opsion rinovimi nga ana e klubit dhe për një tjetër vit. Partizani rikonfirmon të ardhmen e Bruno Telushit pjesë e familjes së kuqe, me të cilën është shpallur dy herë kampion i Shqipërisë.”-shkruan Partizani.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...

La Liga

Valencia ndal Realin e Madridit në “Mestalla” në një barazim 2-2, ku protagonisti kryesor i ndeshjes bëhet gjyqtari Gil Manzano. Po luhej minuta e...