Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kategoria Superiore

FOTO/ Zyrtare, Vllaznia afron ish-mbrojtësin e Shkëndijës dhe Shkupit

Pas një sërë largimesh, Vllanzia ka nisur nga puna për të rindërtuar skuadrën.

Në një publikim në rrjetet sociale, klubi shkodran ka zyrtarizuar mbrojtësin maqedonas Konstantin Cesmedziev.

Së fundmi Cesmedziev ishte pjesë e Septemvri Sofia, ndërsa më herët ka luajtur edhe me Shkëndijën e Tetovës dhe me Shkupin, teksa tani do të jetë pjesë e Vllaznisë.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...