Gossip

Fotoja Belen-Illary, Iannone: Do të puthja Tottin!

Andrea Iannone gjeti momentin për të lëshuar një batutë pas ngacmimeve që i erdhën nga mediat rreth puthjes së pazakontë mes të dashurës së tij, Belen Rodriguez, dhe prezantueses televizive, Illary Blasi.

Piloti italian i Suzukit, tha se nëse do ta dinte se cfarë do të ndodhte mes dy personazheve të njohura të televizonit, atëherë ai nuk do t’i kursente një puthje po kaq të nxehtë Francesco Tottit, bashkëshortit të Illary Blasit, kur ky u fundit e vizitoi në Misano. Por nëse Illary e pranoi me kënaqësi puthjen e Belen, a do të reagonte në të njëjtën mënyrë Totti?

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency