IPKO Superliga

Franc Veliu firmos me Gjilanin, Mezani blindon mbrojtjen

Gjilani ka lëvizur shpejt në merkato pas lajmit se Ylli Shameti mund të mungojë për një kohë të gjatë. Skuadra e IPKO Superligës së Kosovës ka zyrtarizuar këtë të martë marrëveshjen me Franc Veliun, i cili nënshkruan në Kosovë si futbollist i lirë, pasi nuk gjeti gjuhën e përbashkët me drejtuesit e Flamurtarit të Vlorës.

Mbrojtësi 30-vjeçar ka mjaft përvojë në karrierën e tij futbollistike, pasi më parë ka mbrojtur ngjyrat e skuadrave të rëndësishme në Kategorinë Superiore në Shqipëri, si Partizani dhe Kukësi, ndonëse pjesën më të madhe të kohës e ka kaluar te skuadra e vendlindjes.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency