Serie A

France Football zbulon prapaskenën, CR7 do të linte Juven për PSG para pandemisë!

Cristiano Ronaldo vetëm pak ditë më parë i konfirmoi besnikërinë e tij Juventusit, duke theksuar se edhe sezonin e ardhshëm do të jetë pjesë e kampionëve të Italisë. Pandemia COVID-19 ka ndryshuar shumë gjëra në mendjen e yllit portugez i cili përpara pandemisë kishte vendosur të largohej nga Juventusi për t’u transferuar te Paris Saint Germain pasi nuk ndihej më i lumtur në Torino.

Prapaskena e bujshme është zbuluar nga revista franceze France Football që raporton se sulmuesi u mendua mirë për të bërë një tjetër transferim. Ai ëndërronte dhe dëshironte shumë që të luante në një skuadër me yje si Neymar dhe Kylian Mbappe. Ronaldo gjithashtu mban kujtime të bukura nga Parisi, ku ka fituar edhe Europianin në vitin 2016.

Ai u mërzit shumë që në muajin tetor me bardhezinjtë. Gjithçka ndodhi pas fitores 2-1 që Juventusi regjistroi në Champions League kundër Lokomotiv Moscow. Paraqitja e skuadrës ishte nën nivel dhe portugezi në njëfarë mënyrë po humbte besimin se mund të fitonte gjëra të rëndësishme dhe kjo nënkupton triumfin në Champions.  Edhe pse tashmë 35-vjeçar Ronaldo zhvilloi një sezon fantastik me Juventusi teksa i ndihmoi bardhezinjtë të fitonin titullin e 9-të radhazi me 31 gola dhe 5 asiste në Serie A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency