Tenis

Frika nga Coronavirusi, anulohet Indian Wells

Coronavirusi ndal edhe tenisin. Organizatorët e Indian Wells ka zyrtarizuar moszhvillimin e Mastersit të parë të vitit pas zbulimit të një rasti me Covid-19 në Coachella Valley, ku ndodhet impianti më të cilin ishin parashikuar të zhvilloheshin ndeshjen e turneun, duke nisur nga 12 marsi.

“Jemi të keqardhur, sepse turneu nuk do të zhvillohet. Por shëndeti dhe siguria e komunitetit lokal, tifozëve, lojtarëve, vullnetarëve, sponsorëve, të punësuarve dhe e të gjithë atyre që janë të përfshirë në këtë event janë shumë të rëndësishëm,” – deklaroi doktori David Agus, profesor i Mjekësisë dhe i Inxhinierisë Biomjekësore në Universitetin e Kalifornisë së Jugut. – “Për momentin, ekziston rreziku u madhe për shëndetin publik në kontenë e Riverside nëse bëhen grumbullime të këtyre përmasave.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency