Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Frikë në familjen Icardi, Wanda në spital rrezikon një sëmundje të rëndë

Momente paniku në familjen Icardi, aty ku prej të mërkurës së kaluar bashkëshortja dhe njëkohësisht agjentja e sulmuesit, Wanda Nara është shtruar në spital. Vajza e spektakleve në Argjentinë kishte shfaqur probleme në abdominale dhe pas disa analizave është vënë re se diçka nuk shkon me qelizat e bardha të gjakut.

Sipas mediave argjentinase, Wanda rrezikon një sëmundje si leuçemia, megjithatë duhet pritur ende për të përfunduar të gjithë cikklin e vizitave mjekësore. Për momentin asnjë nga familja apo vetë Mauro Icardi nuk kanë dhënë asnjë informacion në lidhje me gjendjen shëndetësore të Wandas.

Lexo edhe:

Vetë agjentja prej disa kohësh nuk është aktive në rrjetet sociale dhe diçka e tillë ka ngritur edhe më shumë dyshimet se Wanda dhe familja po kalojnë një moment të vështira.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Featured

Me një letër të hapur të publikuar në faqen zyrtare të klubit, presidenti i Inter-it, Steven Zhang u shkruan tifozëve, duke pranuar vështirësitë financiare...

Serie A

Milani ndan mendjen për trajnerin e ri. Klubi kuqezi duket i vendosur të mbyllë bashkëpunimin me Stefano Piolin në fund të sezonit dhe duket...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....