Premier League

Frikë nga largimi, Manchester United i ofron rinovimin mbrojtësit suedez

Merkato për blerjen e lojtarëve është e mbyllur për Manchester United ndërsa deri më 2 shtator ekziston ende rreziku i largimit të lojtarëve, siç është rasti i Victor Lindelof, që kërkohet nga Barcelona.

Drejtuesit po lëvizin me shpejtësi për të blinduar 25-vjeçarin, të cilit i skadon kontrata në vitin 2021, duke i ofruar rinovimin për 3 sezone të tjera dhe me page pothuajse të dyfishuar.

150 mijë paundë në javë është oferta për Lindelof, i cili shihet si partneri ideal i Maguire në mbrojtje dhe drejtuesit mendojnë se me një ofertë të tillë fundi do të jetë pozitiv për të gjitha palët.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency