Kategoria Superiore

“Frymëmarrje” për Bylis, mbijetesa një mision i arritshëm!

Suksesi i fundit ndaj Apolonisë në atë që konsiderohej si derbi i mbijetesës, sigurisht që i ka dhënë një tjetër impuls Bylisit. Ky ishte dhe suksesi i tretë sezonal për ballshiotët shumë pak për një skuadër që synohen mbijetesën, por sidoqoftë përsa kohë matemika lë vend për të shpresuar ende asgje nuk ka përfunduar. Një skuadër si Bylis shpesh është parë të prodhojë futboll, por problemet me finalizimin e kanë penalizuar jo pak ekipin e Dovedan, e në disa raste të tjera skuadra nuk ka patur as fatin me vete.

Mes mbijetesës dhe një vendi në play-out. Bylis do t’i duhet qe në çdo sfidë të luftojë maksimalisht, por asgjë nuk do të jete e thjeshtë. Gjithsesi ai sukses ndaj Apolonisë vjen në një moment të vështirë për skuadrën, e që ndoshta mund t’i japë një tjetër impuls ballshiotëve. Sulmi është një ndër pikat më të dobta të skuadrës aty ku pas 20 javësh janë vetëm 20 gola të shënuar. Përmirësimi i repartit të avancuar dhe konsolidimi deri diku i repartit te prapavijës, ndoshta do të bënte të mundur që ballshiotët të kalojnë më shpejt se parashikimet objektivin mbijetesë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency