Serie A

Frymëzim nga vitet ’80, zbulohet uniforma e parë e Interit për sezonin e ri

Inter prezantoi fanellën e parë të sezonit 2020/21. Valët dhe zig-zag-et janë tribut ndaj Milanos, duke marrë frymëzim nga lëvizja artistike “tribal-pop” e viteve ‘80.

Fanella e re me qafe rrethore, ka shirita të zinj anash, me logon e klubit të pozicionuar në gjoks. Pantallona të shkurtra të zeza dhe çorape blu plotësojnë uniformën, ndërsa fjala “Inter” futet në çorape dhe brenda këmishës.

Uniforma “Home FC FC Internazionale Milano” do të jetë nëpër dyqane duke filluar nga 1 korriku.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency