Merkato

“Fshesa” tek Interi, projektohet largimi i Joao Marios drejt Sportingut

 

 

Interi i Contes do të pësojë ndryshime të rëndësishme. Në pritje të goditjeve të para, zikaltrit po përgatitin largimet, ku në krye të listës është Joao Marion. Mesfushori portugez ka një kontratë deri në vitin 2021 dhe nuk është në planet e trajnerit të ri, teksa është shfaqur hipoteza e rikthimit te Sportingu i Lisbonë, aty ku dhe u rrit si lojtar profesionist. Zikaltrit janë gati të pranojnë edhe huazimin, por me kusht që blerja të bëhet e detyrueshme pas një sezoni dhe për një çmim jo më të ulët se 18 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency