Kategoria Superiore

FSHF publikon kalendarin, nuk luhet më të dielën!

Java e 34-t e Kategorisë Superiore do të luhet e gjitha të shtunën në datën 18 maj. Edhe në këtë javë të gjitha ndeshjen do të luhen në të njëjtën orë me start në 16:30. Dy sfidat më të rëndësishme do të luhen në kryeqytet dhe në Vlorë. Tirana pret Kastriotin në një finale të vërtetë për mbijetesën ndërkohë që Flamurtari pret në shtëpi Laçin në një sfidë që do të vendosë shumë për objektivin Europë. Deri në fund të sezonit nuk do të ketë më asnjë ndeshje kampionatin të dielën pasi edhe java e 35-të do të luhet e gjitha të shtunën e 25 majit ndërkohë që raundi i fundit ai i 36-ti do të zhvillohet të mërkurën e 29 majit.

Java e 34-t


E shtunë

Kukësi-Skënderbeu 16:30
Teuta-Partizani 16:30
Tirana-Kastrioti 16:30
Flamurtari-Laçi 16:30

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency