Kategoria Superiore

FSHF sjell gjyqtarë të huaj për Tirana-Kastrioti

Tirana-Kastrioti është ndeshja e rëndësishme e ditës së sotme në Kategorinë Superiore, pasi bëhet fjalë për një përballje direkte mes dy skuadrave që luftojnë për mbijetesë.

Atmosfera në “Selman Stërmasi” është e qetë, pasi sfida do të luhet pa praninë e tifozëve, ndërsa mësohet se FSHF-ja ka vendosur t’ia besojë gjykimin një tresheje arbitrash nga Maqedonia e Veriut, me kryesor Dimitar Meckarovski.

Ky vendim i Federatës Shqiptare të Futbollit natyrisht që është marrë për të shmangu aludimet mbi vendimet e gjyqtarëve, por edhe për të sjellë arbitra që janë të qetë dhe nuk ndikohen nga rëndësia e sfidës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency