Kategoria Superiore

FSHF vendos, java e 4-t luhet nën dritën e diellit!

Java e 4-t e Kategorisë Superiore do të luhet e gjitha nën dritën e diellit. Federata Shqiptare e Futbollit ka zbuluar edhe kalendarin e raundit të rradhës i cili do të luhet në dy ditë. 3 ndeshje do të zhvillohen të shtunën në orën 16:00 dhe dy të tjera të dielën në orën 16:00. Për shkak se 3 ndeshje luhen në stadiume pa impiante ndriçimi por edhe për faktin se përveç stadiumeve Elbasan Arena dhe Loro Boriçi të gjitha impiantet e tjera kanë probleme me ndriçimin FSHF ka vendosur që të gjitha ndeshje e javës së 4-t të luhen në orën 16:00.

Të shtunën

Tirana-Skënderbeu 16:00

Teuta-Vllaznia 16:00

Luftëtari-Flamurtari 16:00

Të dielën

Laçi-Partizani 16:00

Bylis-Kukësi 16:00

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency