Futboll

FSHF zbulon datat e finaleve të sezonit, Kupa jepet në “Elbasan Arena”

Sektori i Garave në Federatën Shqiptare të Futbollit ka përcaktuar datat dhe oraret për finalen e Kupës së Shqipërisë, atë të Kategorisë së Parë, Kategorisë së Dytë dhe U-17 për Kategorinë Superiore.

Kështu, Kukësi-Tirana, finalja e Kupës së Shqipërisë, që do të përmbyllë sezonin futbollistik ne vend do të luhet më 2 qershor, ora 19:00, “në Elbasan Arena”. Nëse verilindorët po e përgatitin më të qetë këtë finale, pasi nuk kanë më objektiva në Superiore, ku thjesht duhet të ruajnë vendin e dytë, bardheblutë janë përfshirë nga ethet e mbijetesës. Atyre u duhem matematikisht 4 pikë, për të mos rrezikuar rënien.

Një tjetër finale e rëndësishme, por që më shumë ka vlerë simbolike, është ajo e Kategorisë së Parë, e programuar për t’u zhvilluar në “Niko Dovana”, më 23 maj, ora 19:00.

Më poshtë datat dhe oraret e finaleve të sezonit në kategori të ndryshme:

 

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency