Kupa e Shqiperise

FSHF zbulon formatin dhe shortin për fazën e 1/16-ave të Kupës

Është zbardhur sot nga ana e Federatës Shqiptare të Futbollit, formati i Kupës së Shqipërisë, bashkë me çiftet e turit paraeliminatore dhe të fazës së 1/16-ave, si dhe datat e zhvillimit të këtyre ndeshjeve.

Kështu gjithçka fillon më 4 shtator me dy ndeshjet paraeliminatore, ndërsa më pas vazhdon më 18 shtator dhe 2 tetor, me takimet sipas sistemit vajtje-kthim, të fazës së 1/16-ave.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency