Kombëtare

FSHF zbulon programin stërvitor dhe daljet para mediave të kombëtares!

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar zyrtarisht kalendarin stërvitor dhe konferencat për shtyp të kombëtares kuqezi gjatë grumbullimit të muajit mars për dy sfidat e para kualifikuese të Euro 2020 që Shqipëria do t’i luajë ndaj Turqisë në Shkodër dhe Andorrës në transfertë.

E dielë, 17 Mars, ora 11.00

 • Konferencë për shtyp e trajnerit Panucci në ambientet e FSHF ku prezanton dy sfidat dhe listën e të grumbulluarve, ORA 11.00

E hënë, 18 Mars

 • Konferencë për shtyp e dy lojtarëve në Tropikal, ORA 13.30
 • Seanca stërvitore në kompleksin Tropikal, ORA 15.00 (E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIAT)

E martë, 19 Mars

 • Konferencë për shtyp e dy lojtarëve në Tropikal, ORA 13.30
 • Seanca stërvitore në kompleksin Tropikal, ORA 15.00 (E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIAT)

E mërkurë 20 Mars

 • Seanca stërvitore në kompleksin Tropikal, ORA 10.00 (STËRVITJA ME DYER TË MBYLLURA)
 • Konferencë për shtyp e dy lojtarëve në Tropikal, ORA 13.30
 • Seanca stërvitore në kompleksin Tropikal, ORA 15.00  (STËRVITJA ME DYER TË MBYLLURA)

E enjte 21 Mars

 • Konferencë për shtyp e trajnerit Panucci me kapitenin e skuadrës, një ditë përpara ndeshjes me Turqinë, në stadiumin Loro Boriçi ku do të luhet takimi, ORA 17:00
 • Seanca stërvitore, ORA 17.30 (E HAPUR VETËM 15 MINUTAT E PARA PËR MEDIAT)

E premte 22 Mars

Ndeshja zyrtare eleminatore për Grupin H, Euro 2020

SHQIPËRI-TURQI, ora 20.45

 

E shtunë 23 Mars

 • Seanca stërvitore në kompleksin Tropikal, ORA 11.00  (STËRVITJA ME DYER TË MBYLLURA)
 • Konferencë për shtyp e dy lojtarëve në Tropikal, ORA 13.30

 E dielë 24 Mars

 • Nisja e skuadrës për në Andorra, ORA 08.00
 • Konferencë për shtyp e trajnerit Panucci sëbashku me kapitenin e skuadrës, një ditë përpara ndeshjes me Andorran, në stadiumin Estadio Nacional ku do të zhvillohet takimi, ORA 18.30
 • Seanca stërvitore, ORA 19.00 (E HAPUR, 15 minutat e para për median)

E hënë 25 Mars

Ndeshja zyrtare eleminatore për Grupin H, Euro 2020

ANDORRA – SHQIPËRI, ora 20.45

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency