Futboll

FSHF zbulon programin e Kombëtares

Kur mbeten më pak se 2 javë nga grumbullimi i kombëtares kuqezi për dy sfidat eliminatore të Botërorit Rusi 2018 ndaj Lihteshtejnit dhe Maqedonisë që janë për t’u luajtur në datat 2 dhe 5  Shtator, Federata Shqiptare e Futbollit ka përcaktuar programin mediatik. Sa herë luan kombëtarja interesi i tifozëve dhe mediave është shumë i madh dhe të gjithë kërkojnë të jenë të informuar mbi situatën e ekipit përfaqësues.  Na datën 28 Gusht në orën 11:00, në selinë e FSHF, do të dalë përpara mediave trajneri Cristian Panucci i cili do të mbajë një konferencë për shtyp ku do të bëjë publike edhe listën e futbollistëve të grumbulluar për takimet shumë të rëndësishme ndaj Lihtenshtejnit dhe Maqedonisë. 1 ditë më pas në datën 29 Gusht në Hotel Tirana do të flasin për mediat dy futbollistë të ekipit përfaqësues emrat e të cilëve do të bëhen publik vetëm disa orë më herët. E njëjta gjë do të ndodhë edhe në datat 30 dhe 31 Gusht teksa po në Hotel Tirana në orën 13.30 do të dalin përpara mediave nga 2 futbollistë të ndryshëm. Në datën 1 Shtator në orën 18.30 në stadiumin Elbasan Arena do të zhvillohet konferenca për shtyp e trajnerit Panucci dhe kapitenit të kombëtares për sfidën ndaj Lihtenshtejnit. Në orën 18:00 në datën 2 Shtator do të luhet ndeshja ndaj Lihtenshtejnit, ndërsa që prej datës 3 të muajit tjetër vëmendja do të jetë e gjitha te Maqedonia. Vetëm 1 ditë pas sfidës ndaj Lihtenshtejnit në orën 9.15 të mengjesit nga stadiumi Elbasan Arena do të dalin në konferencë për shtyp dy futbollistë të ekipit kombëtar, ndërsa në datën 4 Shtator në orën 18 në ambientet e stadiumit të Strumicës ku do të zhvillohet ndeshja do të flasin përpara mediave trajneri Cristian Panucci dhe kapiteni. Në datën 5 Shtator në orën 20:45 do të luhet takimi me Maqedoninë ndërsa në datën 6 Shtator në orën 12 në selinë e FSHF, trajneri Panucci do të bëjë një analizë për paraqitjen e skuadrës në këto 2 sfida.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency