Bundesliga

Fund i “dashurisë” Gotze-Dortmund, sulmuesi refuzon rinovimin e kontratës!

“Historisë së dashurisë” mes Borussias së Dortmundit dhe Mario Gotzes mesa duket po i vjen fundi. Sulmuesi gjerman siç raporton Bild në fund të sezonit do t’i japë lamtumirën skuadrës verdhezi. Lojtari që me golin e tij ndaj Argjentinës në Brazil 2014-të i dha titullin e kampiones së botës Gjermanisë, nuk ka pranuar ofertën që i kanë bërë drejtuesit e Dortmundit për rinovimin e kontratës dhe në këtë mënyrë do të largohet në qershor. Mbetet për t’u parë nëse Gotze do të qëndrojë në Bundesliga për të vazhduar karrierën apo do të transferohet në një shtet tjetër.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency